Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany zmianami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.