15
lis

Co to jest hurtownia medyczna

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Polecamy
http://sklep.cezal.com.pl

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż 8 000 produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci takich marek na przykład Zhermapol lub Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.